Strona Główna - Prezydium - Zarządy Terenowe - Fundusz Prewencyjny PZU - Kontakt - Statut - Galeria - Klauzula informacyjna - Nowa Galeria
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Prezydium
  Zarządy Terenowe
  Statut
  Fundusz Prewencyjny PZU
  Kontakt
  Galeria
  Nowa Galeria
  Klauzula informacyjna

Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 11,041
Najnowszy Użytkownik: ~iageninsuhur
Partnerzy
Komisja Krajowa

Forum Związków Zawodowych

Forum Korpusu Służby Cywilnej

Niezależny Portal Członków Korpusu Służby CywilnejSecurity System 1.7 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
CTracker - cback.de


Pracownicy na podróże służbowe dostaną wyższe diety
O 30 proc. wzrośnie dieta oraz ryczałt za nocleg w czasie delegacji. Wyższe będą też diety przysługujące na służbową podróż zagraniczną. Za dobę podróży służbowej pracownik otrzyma 30 zł diety służbowej, czyli o 7 zł więcej niż obecnie. Ryczałt na nocleg w czasie delegacji wzrośnie z 34,50 do 45 zł, a na dojazd lokalnymi środkami komunikacji – z 4,60 zł do 6 zł. Tak wynika z projektu rozporządzenia ministra pracy i polityki społecznej w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju oraz poza granicami kraju. Zastąpi ono dwa dotychczasowe rozporządzenia, które regulowały odrębnie zwrot kosztów delegacji krajowych i zagranicznych.

źródło: http://praca.gazetaprawna.pl

marjory dnia maj 17 2010 22:50:47 ·
O wynagrodzeniach pracowników cywilnych piszemy do ministra...
Realizując uchwałę Komisji Krajowej a przede wszystkim wyrażając troskę o dochody pracowników cywilnych Policji wystosowaliśmy pismo do Ministra spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzego Millera. Od wielu już lat pracownicy cywilni Policji stanowią grupę pracowniczą posiadającą najniższe wynagrodzenie w tzw. sferze budżetowej. Przez szereg lat organizacje związkowe działające w Policji bezskutecznie zabiegają o poprawę sytuacji tej grupy, lecz kolejne rządy odkładają w czasie kwestię poprawy warunków płacy pracowników Policji - a powód jest wciąż ten sam: brak środków w budżecie. Każdy kolejny minister naszego resortu nawet nie próbuje poprawić dramatycznej sytuacji pracowników Policji, tłumacząc się trudną sytuacją finansową kraju, bez podejmowania żadnego działania w kierunku zmiany zastanej rzeczywistości. Nasza obserwacja wskazuje jednak, iż pomimo tego tzw. kryzysu, niektóre grupy pracownicze otrzymały wzrost wynagrodzeń np. nauczyciele, administracja samorządowa. Frustracja naszego środowiska stale wzrasta. Oczekujemy na informacje na temat planów, które zamierza Pan Minister przedsięwziąć w celu poprawy naszej sytuacji, unormowania warunków pracy i płacy, czym zapewni prawidłowe funkcjonowanie nie tylko policyjnej administracji, lecz również całego organu, jakim jest Polska Policja. Całość pisma można przeczytać klikając TUTAJ.

marjory dnia maj 17 2010 22:31:40 ·
OFERTA KOLONIJNA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolonijną dla naszych pociech. Jest ona dostępna po kliknięciu TUTAJ.
Dzieci pracowników cywilnych oraz emerytów i rencistów Policji mają możliwość skorzystania z dofinansowania zgodnie z obowiązującymi regulaminami socjalnymi.
W Zespole ds. Socjalnych Wydziału Finansów KWP w Lublinie do dnia 11 czerwca 2010 r. można składać kwestionariusze dot. zgłoszenia dzieci, istnieje możliwość pobrania kwestionariuszy drogą elektroniczną:

TUTAJ

lub

TUTAJ.

marjory dnia maj 13 2010 21:26:40 ·
Wycieczka do Zakopanego 1-4 maja 2010r.
W dniach 1-4 maja 2010r. pracownicy KWP w Lublinie wzięli udział w wycieczce do Zakopanego zorganizowanej przez Lubelski Zarząd Wojewódzki ZZPP oraz Zespół ds. Socjalnych KWP w Lublinie. W galerii zamieściliśmy zdjęcia z tej wycieczki, aby je obejrzeć kliknij TUTAJ.

marjory dnia maj 13 2010 20:39:21 ·
Sprawy zapomóg z PZU ciąg dalszy...
Aby potwierdzić, iż nasze zdanie w sprawie zapomóg wypłacanych z funduszu prewencyjnego PZU jest słuszne, przedstawiamy opinię prawną dotyczącą tego zagadnienia. Można ją przeczytać klikając TUTAJ.

marjory dnia kwiecień 25 2010 23:14:23 ·
Wiceszef policji zablokował wypłatę zapomogi rodzinie Andrzeja Struja
Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez zastępcę komendanta głównego policji trafi do warszawskiej prokuratury na początku przyszłego tygodnia - ustalili reporterzy śledczy RMF FM. Policyjni związkowcy twierdzą, że inspektor Andrzej Trela mógł przekroczyć uprawnienia. Chodzi o zablokowanie wypłaty zapomogi rodzinie zamordowanego policjanta Andrzeja Struja. Więcej o tej sprawie można przeczytać na stronie RMF FM - KLIKNIJ.

marjory dnia kwiecień 08 2010 10:36:34 ·
Premie 3% - ważne opinie.
Strona związkowa otrzymała odpowiedzi z Państwowej Inspekcji Pracy oraz z Forum Związków Zawodowych dotyczące nurtujących nas tematów w sprawie sposobu wykorzystania środków funduszu nagród. Aby przeczytać te pisma - kliknij tutaj.

marjory dnia kwiecień 07 2010 21:38:18 ·
3 lipca b.r. odbędzie się egzamin na urzędnika mianowanego.
W zakładce sprawy pracownicze zamieściliśmy informację o egzaminie na urzędnika mianowanego, który w tym roku odbędzie się dnia 3 lipca w Warszawie.

marjory dnia marzec 31 2010 21:53:23 ·
Komisja Krajowa Chorzów, 25-26.03.2010 r.
W dniach 25-26 marca 2010 r. w Chorzowie miało miejsce posiedzenie Komisji Krajowej Związku Zawodowego Pracowników Policji. W trakcie obrad przedstawiono sprawozdanie finansowe KK za rok 2009, sprawozdanie Krajowej Komisji Rewizyjnej oraz przyjęto plan finansowy na rok 2010. Bardzo ważnym elementem dyskusji przez dwa dni była sprawa „IGB” czyli instytucji gospodarki budżetowej oraz pracy Związku w tym kierunku, aby pracowników policji nie dotknęły negatywne skutki zmian związanych z ich tworzeniem. Członkom komisji krajowej przedstawiono szeroką korespondencję prowadzoną w tym temacie ze stroną służbową (dokumenty wysyłane i otrzymywane można przeczytać na naszej stronie internetowej). Podkreślić należy, że sprawa instytucji gospodarki budżetowej jest teraz priorytetem w działaniu Związku, nie zapominamy też jednak o dążeniu do wzrostu wynagrodzeń pracowników. Podczas obrad podjęto uchwałę, którą to zobligowano Prezydium KK do podjęcia zdecydowanych działań zmierzających do uzyskania środków finansowych przez stronę służbową, zapewniających podwyżki dla pracowników Policji w możliwie najszybszym terminie.

marjory dnia marzec 30 2010 12:32:16 ·
Wynagrodzenie pracowników niebędących członkami korpusu s.c.
W zakładce sprawy pracownicze zamieściliśmy nowe Rozporządzenie Rady Ministrów z 2 lutego 2010r. w sprawie zasad wynagradzania pracowników niebędących członkami korpusu służby cywilnej zatrudnionych w urzędach administracji rządowej i pracowników innych jednostek.

marjory dnia marzec 27 2010 15:22:26 ·
Zarząd Wojewódzki 19.03.2010 r.
Dnia 19 marca 2010 r. odbyło się posiedzenie Lubelskiego Zarządu Wojewódzkiego ZZPP. Podczas spotkania przedstawione zostało sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności Prezydium LZW ZZPP za 2009 rok. Zatwierdzony został również plan finansowy na rok 2010. Wysokość składki członkowskiej nie została zmieniona. Omówiono także sprawę funduszu prewencyjnego i korzystanie z niego, przedmiotem dyskusji były również sprawy bieżące związku oraz działalność Społecznego Inspektora Pracy.W galerii można obejrzeć zdjęcia z posiedzenia Lubelskiego Zarządu Wojewódzkiego ZZPP - zachęcamy smiley

marjory dnia marzec 24 2010 11:00:41 ·
Strona 56 z 58 << < 53 54 55 56 57 58 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?