Strona Główna - Prezydium - Zarządy Terenowe - Fundusz Prewencyjny PZU - Kontakt - Statut - Galeria - Klauzula informacyjna - Nowa Galeria
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Prezydium
  Zarządy Terenowe
  Statut
  Fundusz Prewencyjny PZU
  Kontakt
  Galeria
  Nowa Galeria
  Klauzula informacyjna

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 16,442
Najnowszy Użytkownik: ~ouporageyisl
Partnerzy
Komisja Krajowa

Forum Związków Zawodowych

Forum Korpusu Służby Cywilnej

Niezależny Portal Członków Korpusu Służby CywilnejSecurity System 1.7 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
CTracker - cback.de


Forum Pracowników Korpusu Służby Cywilnej
Serdecznie zachęcam wszystkich pracowników do odwiedzania Forum Pracowników Korpusu Służby Cywilnej. Działalność forum została doceniona przez Departament Służby Cywilnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W najnowszym Przeglądzie Służby Cywilnej ukazał się artykuł o tym forum. Niestety tworzy je znikoma ilość pracowników cywilnych Policji, a warto aby nasza grupa zawodowa była zauważana, forum daje nam takie możliwości. Skoro wspomina o nim Departament Służby Cywilnej w tak ważnej publikacji, piszmy, a być może tak wąska grupa jaką tworzymy będzie bardziej zauważana, doceniana? Szczerze zachęcam.

O forum można przeczytać więcej na stronie 24 Przeglądu Służby Cywilnej:
PRZEGLĄD


Zaś klikając TUTAJ przeniesiesz się na stronę FORUM.


marjory dnia czerwiec 30 2010 21:50:48 ·
Nie dajemy spokoju ministrowi...
Ponieważ nie otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze poprzednie pismo skierowane do Pana Ministra, piszemy i monitujemy w sprawie sytuacji pracowników cywilnych Policji. Chcemy, aby zauważano nas i traktowano poważnie

Klikając TUTAJ można zapoznać się z treścią pisma skierowanego do ministra.

marjory dnia czerwiec 22 2010 22:51:46 ·
Sprawy utworzenia Instytucji Gospodarki Budżetowej - ciąg dalszy.
Nie ustają nasze działania aby nie włączano do IGB takich służb jak: telekomunikacyjnych,
transportowych oraz pozostałych służb logistycznych. Aby przeczytać odpowiedź od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji kliknij tutaj.
Administrator dnia maj 26 2010 14:58:32 ·
KGP tnie, a my się sprzeciwiamy!
Kolejne pismo. Zdecydowanie nie powinniśmy pozostawiać bez komentarza tego, co dzieje się z naszymi premiami 3%, naszej sytuacji materialnej, ani tego, co dzieje się w Polskiej Policji. Chcemy aby zauważono, że nie jest nam to wszystko obojętne. Domagamy się zdecydowanego działania Komendanta Głównego Policji w tych kwestiach. Zachęcamy do zapoznania się z pismem, które można przeczytać klikając TUTAJ.

marjory dnia maj 20 2010 18:27:44 ·
Pracownicy na podróże służbowe dostaną wyższe diety
O 30 proc. wzrośnie dieta oraz ryczałt za nocleg w czasie delegacji. Wyższe będą też diety przysługujące na służbową podróż zagraniczną. Za dobę podróży służbowej pracownik otrzyma 30 zł diety służbowej, czyli o 7 zł więcej niż obecnie. Ryczałt na nocleg w czasie delegacji wzrośnie z 34,50 do 45 zł, a na dojazd lokalnymi środkami komunikacji – z 4,60 zł do 6 zł. Tak wynika z projektu rozporządzenia ministra pracy i polityki społecznej w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju oraz poza granicami kraju. Zastąpi ono dwa dotychczasowe rozporządzenia, które regulowały odrębnie zwrot kosztów delegacji krajowych i zagranicznych.

źródło: http://praca.gazetaprawna.pl

marjory dnia maj 17 2010 22:50:47 ·
O wynagrodzeniach pracowników cywilnych piszemy do ministra...
Realizując uchwałę Komisji Krajowej a przede wszystkim wyrażając troskę o dochody pracowników cywilnych Policji wystosowaliśmy pismo do Ministra spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzego Millera. Od wielu już lat pracownicy cywilni Policji stanowią grupę pracowniczą posiadającą najniższe wynagrodzenie w tzw. sferze budżetowej. Przez szereg lat organizacje związkowe działające w Policji bezskutecznie zabiegają o poprawę sytuacji tej grupy, lecz kolejne rządy odkładają w czasie kwestię poprawy warunków płacy pracowników Policji - a powód jest wciąż ten sam: brak środków w budżecie. Każdy kolejny minister naszego resortu nawet nie próbuje poprawić dramatycznej sytuacji pracowników Policji, tłumacząc się trudną sytuacją finansową kraju, bez podejmowania żadnego działania w kierunku zmiany zastanej rzeczywistości. Nasza obserwacja wskazuje jednak, iż pomimo tego tzw. kryzysu, niektóre grupy pracownicze otrzymały wzrost wynagrodzeń np. nauczyciele, administracja samorządowa. Frustracja naszego środowiska stale wzrasta. Oczekujemy na informacje na temat planów, które zamierza Pan Minister przedsięwziąć w celu poprawy naszej sytuacji, unormowania warunków pracy i płacy, czym zapewni prawidłowe funkcjonowanie nie tylko policyjnej administracji, lecz również całego organu, jakim jest Polska Policja. Całość pisma można przeczytać klikając TUTAJ.

marjory dnia maj 17 2010 22:31:40 ·
OFERTA KOLONIJNA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolonijną dla naszych pociech. Jest ona dostępna po kliknięciu TUTAJ.
Dzieci pracowników cywilnych oraz emerytów i rencistów Policji mają możliwość skorzystania z dofinansowania zgodnie z obowiązującymi regulaminami socjalnymi.
W Zespole ds. Socjalnych Wydziału Finansów KWP w Lublinie do dnia 11 czerwca 2010 r. można składać kwestionariusze dot. zgłoszenia dzieci, istnieje możliwość pobrania kwestionariuszy drogą elektroniczną:

TUTAJ

lub

TUTAJ.

marjory dnia maj 13 2010 21:26:40 ·
Wycieczka do Zakopanego 1-4 maja 2010r.
W dniach 1-4 maja 2010r. pracownicy KWP w Lublinie wzięli udział w wycieczce do Zakopanego zorganizowanej przez Lubelski Zarząd Wojewódzki ZZPP oraz Zespół ds. Socjalnych KWP w Lublinie. W galerii zamieściliśmy zdjęcia z tej wycieczki, aby je obejrzeć kliknij TUTAJ.

marjory dnia maj 13 2010 20:39:21 ·
Sprawy zapomóg z PZU ciąg dalszy...
Aby potwierdzić, iż nasze zdanie w sprawie zapomóg wypłacanych z funduszu prewencyjnego PZU jest słuszne, przedstawiamy opinię prawną dotyczącą tego zagadnienia. Można ją przeczytać klikając TUTAJ.

marjory dnia kwiecień 25 2010 23:14:23 ·
Wiceszef policji zablokował wypłatę zapomogi rodzinie Andrzeja Struja
Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez zastępcę komendanta głównego policji trafi do warszawskiej prokuratury na początku przyszłego tygodnia - ustalili reporterzy śledczy RMF FM. Policyjni związkowcy twierdzą, że inspektor Andrzej Trela mógł przekroczyć uprawnienia. Chodzi o zablokowanie wypłaty zapomogi rodzinie zamordowanego policjanta Andrzeja Struja. Więcej o tej sprawie można przeczytać na stronie RMF FM - KLIKNIJ.

marjory dnia kwiecień 08 2010 10:36:34 ·
Premie 3% - ważne opinie.
Strona związkowa otrzymała odpowiedzi z Państwowej Inspekcji Pracy oraz z Forum Związków Zawodowych dotyczące nurtujących nas tematów w sprawie sposobu wykorzystania środków funduszu nagród. Aby przeczytać te pisma - kliknij tutaj.

marjory dnia kwiecień 07 2010 21:38:18 ·
Strona 60 z 62 << < 57 58 59 60 61 62 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?